Vítejte na stránkách společnosti Newag Hradec Králové spol. s r.o.,

která byla založena v roce 2006 jako dodavatel centrálních vysavačů Husky v regionu Královehradeckého a Pardubického kraje. Zabýváme se dodávkami kompletních systémů centrálních vysavačů na klíč, prodejem jednotlivých komponentů, agregátů, příslušenství a instalačního materiálu. Do roku 2013 fungovala společnost jako pobočka mateřské firmy NEWAG s.r.o. a dd roku 2014 již jako Newag Hradec Králové spol. s r.o.. Centrální vysavače Husky - pobočka Hradec Králové. Centrální vysavače Husky, Duovac a Disan - dodávka na klíč a servis pro Pardubický a Královehradecký kraj. Shozy prádla Artox. Nově nabízíme větrání a rekuperaci tepla Zehnder.

Mezi naše hlavní aktivity patří projektování centrálních vysavačů. Na základě předaného stavebního projektu připravíme každému zákazníkovi zdarma a velmi rychle návrh řešení kompletního centrálního vysavače vzhledem k požadavkům zákazníka. Poradíme a doporučíme nejvhodnější rozmístění zásuvek a navrhneme optimální trasu pro vedení trubních rozvodů centrálního vysavače.

Zpracování cenové nabídky je další krok a samozřejmě je i přípava cenové nabídky zcela nezávazná a zdarma. Naši zákazníci mají z čeho vybírat. Centrální jednotky Husky mají unikátní záruku 25 let na vybrané agregáty a nadstandardní záruku 5 let na vysavačové sady zakoupené spolu s agregátem. Můžete si zvolit i agregáty s možností vysávání i vody, nebo se splachováním do kanalizace a nástřikem vody Aqua Pro.

Jedním z mnoha dalších důvodů, proč se rozhodnout pro nás jsou naši vlastní instalační technici s bohatými praktickými zkušenostmi. Můžeme ručit za vlastní práci a jsme pojištěni na odpovědnost za škody. Máme také vlastní servisní středisko, kde provádíme odborný záruční i pozáruční servis v Hradci Králové a širokém okolí. Na objednávku jsme schopni zavézt originální spotřební materiál a příslušenství až do domu a v případě potřeby zapůjčit i náhradní vysavačovou jednotku v případě nutnosti opravy v servisním středisku. Jsme vyjímkou na trhu centrálních vysavačů.

Nově u nás nabízíme: Rekuperace tepla, vytápění a čistý vzduch: vše, co neustále potřebujete k vytvoření komfortního, zdravého a energeticky úsporného vnitřního klima, naleznete u výrobků Zehnder. Ve svém širokém a přehledném výrobním programu nabízí firma Zehnder vhodné výrobky pro každý objekt, ať už v soukromé, veřejné nebo komerční oblasti, pro novostavbu nebo rekonstrukci. Rovněž v oblasti servisu je firma Zehnder přesně dle svého sloganu „always around you“, svým zákazníkům "vždy nablízku". Více na webu rekuperace-tepla-zehnder.cz

Naše společnost stále vyhledává nové obchodní partnery na bázi dealerské spolupráce pro prodej a instalaci centrálních vysavačů HUSKY, DUOVAC, DISAN a shozů prádla ARTOX. Ideální profil partnera - stavební, instalatérská či podobná firma, která by ráda rozšířila své aktivity. Oblast Královehradeckého a Pardubického kraje. V případě zájmu nás kontaktujte na tel.: 495 521 522, případně na tomas.vojtech@newag.cz. Poskytneme Vám potřebná školení a veškerou podporu. 

Děkujeme Vám, že jste navštívili naše stránky a věříme, že Vaši důvěru nezklameme, pokud se rozhodnete pro některý z námi nabízených produktů.

Centrální vysavače s doživotní zárukou

Centrální vysavače s doživotní zárukou

Centrální vysavače pro velké domy,
vily, hotely a průmyslové provozy

Kvalitní shozy na prádlo

Větrání a rekuperace tepla

         

Kontakt

Newag Hradec Králové spol. s r.o.
Uhelná 1182/3a
Hradec Králové
500 03

Hotline:777 137 784
E-mail.:tomas.vojtech@newag.cz
Web.:www.newaghk.cz

Facebook Youtube

Nevíte jaký produkt si vybrat?

Napište nám a my Vám poradíme!

Jméno:

E-mail:

Region:

Vzkaz:

3 + 9 = (antispamová ochrana)