Chytré doplňky pro centrální vysavače Husky a Duovac

čistý domovO centrálních vysavačích se často mluví jako o šikovných pomocnících, kteří jsou doslova spásou nejen pro alergiky. Naštěstí se nejedná o plané reklamní výkřiky, ale potěšitelný fakt. Centrální vysavače prostě umí. A přitom je jejich tajemství tak prosté…

Oproti mobilním vysavačům je sací jednotka umístěna pevně na místě, například v garáži či skladu, manipuluje se pouze s vysavačovými hadicemi. Propojení hadic a vysavače zajišťují rozvody plně skryté ve zdi. Vysátý vzduch je odváděn mimo objekt výfukem na fasádě, takže se nevrací zpět do místnosti a nevíří ještě nevysáté nečistoty a alergeny.

Rychlé, účinné a maximálně pohodlné vysávání? Že to nejde dohromady? S chytrými doplňky centrálních vysavačů od značek Husky Vás přesvědčíme o opaku!

Nebudeme si nalhávat, vysávání asi baví málokoho. Výrobci centrálních vysavačů se nám ale tuto domácí povinnost pokouší zpříjemnit, jak jen to jde. Produkty zavedené značky Husky proto doplňuje široká škála sofistikovaného příslušenství. Leckdy jde o maličkosti, které ovšem ve výsledku mají na uživatelský komfort zásadní význam.

Drawer Vac a Vac Pan - síla je v detailech

Například výklopná lopatka DrawerVac umístěna pod pracovní deskou kuchyňské linky. Lopatku stačí vysunout, namést na ní drobky z nakrájeného chleba a zaklapnout zpět pod desku. Sací jednotka nepořádek okamžitě nasaje a o úklid je postaráno. A kdyby nepořádek náhodou napadal až na zem, stačí jej nahrnout ke štěrbinové zásuvce Vac Pan v soklu kuchyňské linky. Nohou aktivujeme sání a nečistoty během okamžiku zmizí ve štěrbině. Ta se velmi dobře uplatní i v předsíni, kde není o nepořádek na podlaze nouze.

Více funkcí pro snazší úklid

Jako chytré multifunkční zařízení funguje kombinovaná zásuvka s možností vysávání nečistot ze země i pomocí klasické vysavačové hadice. Zásuvka je překryta víčkem, jehož posunutím se sepne agregát centrálního vysavače. V takovém případě zásuvka funguje jako lopatka na smetí. Pokud chceme připojit vysavačovou hadici, stačí víčko odklopit. Největší předností kombinované zásuvky je snadná dodatečná montáž. Pokud se rozhodneme, že chceme osadit místo klasické vysavačové zásuvky kombinovanou variantu, nemusíme provádět žádné zásahy do zdiva či omítky.

VROOM – pár vteřin stačí

Pro opravdu rychlý a pohotový úklid je zase ideální VROOM. Doplněk v podobě přídavného boxu, který lze umístit například do skříňky kuchyňské linky nebo do šatní skříně v předsíni. VROOM obsahuje 7,3 metru dlouhou hadici, kterou v případně potřeby vytáhneme a v jejím dosahu během pár vteřin uklidíme. Ideální řešení rozsypané mouky, či rozbité sklenice. Po skončení se hadice jednoduše zasune zpět do boxu, takže neřešíme její uložení. Společnost Newag s. r. o. zajišťující dodávky a montáže vysavačů a příslušenství Husky a Duovac navíc nabízí VROOM na speciálním teleskopickém držáku, aretovatelném v několika polohách. Držák je možné umístit na strop nebo na stěnu.

Shozy na prádlo Artox

Při výběru příslušenství centrálních vysavačů by neměly našemu zraku uniknout ani shozy na prádlo. Na Českém trhu je totiž k dostání první a jediný plně certifikovaný systém shozů Artox. Shoz je tvořen odolnou celonerezovou rourou procházející jednotlivými podlažími, která ústí rovnou do prádelního koše. Prádlo se do shozu vhazuje vhozovými dvířky. Vhozová dvířka ARTOX se po stránce vzhledu nabízejí v nepřeberné škále barev, materiálovém provedení dřeva a samozřejmě i nerezu. V nabídce zákazník nalezne i jedinečná dvířka Quick Touch s dotykovým ovládáním, která svým vzhledem nadchnou snad každého architekta i budoucího majitele domu náročného na detail. Originální řešení vkládání vlastních dekorů do dvířek jako například dřevo, sklo, keramický obklad či kámen, se můžou v interiéru stát prakticky ztracenými.

Centrální vysavače s doživotní zárukou

Centrální vysavače s doživotní zárukou

Centrální vysavače pro velké domy,
vily, hotely a průmyslové provozy

Kvalitní shozy na prádlo

Větrání a rekuperace tepla

         

Kontakt

Newag Hradec Králové spol. s r.o.
Uhelná 1182/3a
Hradec Králové
500 03

Hotline:777 137 784
E-mail.:tomas.vojtech@newag.cz
Web.:www.newaghk.cz

Facebook Youtube

Nevíte jaký produkt si vybrat?

Napište nám a my Vám poradíme!

Jméno:

E-mail:

Region:

Vzkaz:

3 + 9 = (antispamová ochrana)