NOVINKA centrální vysavač Matrix

Novinkou na trhu je malý vysavač MATRIX, který uvedla na trh společnost Newag, s. r. o. za bezkonkurenční cenu a to 11 990 korun bez daně.  

Nízká cena ovšem není jedinou devizou tohoto vysavače. Sací jednotka obsahuje ochranu proti vlhkosti IP55, díky které je možné ji umístit například na lodžii či balkon. Možná je i dodatečná montáž sací jednotky.

Matrix - praktický a výkonný
Vysavač je opravdu kompaktní, tělo sací jednotky má pouze 50 x 60 x 28 centimetrů, takže se bez problémů schová v kuchyňské lince nebo například v koupelně. Použitelnost centrálních vysavačů tak získává další rozměr. Jejich výhod si mohou užívat i majitelé bytů. Právě v menších bytech snad ještě více vyniknou plusy centrálního vysavače. Ve stísněném prostoru nemusíme manipulovat s mobilní jednotkou a vyhýbat se nábytku. Ale především – při vysávání nedochází k víření prachu po místnosti jako při používání klasických příručních vysavačů a to ocení nejen všichni alergici. Centrální umístění jednotky navíc zaručuje během úklidu akustickou pohodu.  

Vysoký komfort
Vysavač Matrix je malý pouze svými rozměry, nikoliv mírou uživatelského komfortu, kterou poskytuje. Je tedy samozřejmě kombinovatelný s chytrými doplňky, které společnost Newag dodává.
Například s kuchyňskou lopatkou Drawer Vac. Tu stačí vysunout zpod pracovní desky kuchyňské linky a namést na ní třeba drobky z chleba. Pak už jen zaklapnout a nepořádek vtáhne sací jednotka. O úklid je tedy postaráno. Stejně jednoduše fungují i štěrbiny Vacpan v soklech kuchyňských linek, které se aktivují pohodlně nohou. Stačí ke štěrbině namést nečistoty z podlahy a o úklid se opět během vteřiny postará sací jednotka. Společnost Newag poskytuje na příslušenství nadstandardní záruku trvající 5 let.

Účinná filtrace a maximální sací výkon 
Filtraci vzduchu zajišťují antibakteriální sáčky o dostatečném objemu 11 litrů. Sací výkon jednotky vysavače Matrix je 582 Airwattů a její hlučnost dosahuje hodnoty pouhých 59 dB. Optimální je zajistit k centrálnímu vysavači externí výfuk přefiltrovaného vzduchu. Sací potrubí je možné připojit na levou nebo pravou stranu těla sací jednotky, takže nehrozí žádné komplikace při montáži v prostorově omezených podmínkách.
Záruka na vysavač Matrix je 5 let.

Martix  Kuchyňská štěrbina  DrawerVac

Přejít k seznamu článků

Centrální vysavače s doživotní zárukou

Centrální vysavače s doživotní zárukou

Centrální vysavače pro velké domy,
vily, hotely a průmyslové provozy

Kvalitní shozy na prádlo

Větrání a rekuperace tepla

         

Kontakt

Newag Hradec Králové spol. s r.o.
Uhelná 1182/3a
Hradec Králové
500 03

Hotline:777 137 784
E-mail.:tomas.vojtech@newag.cz
Web.:www.newaghk.cz

Facebook Youtube

Nevíte jaký produkt si vybrat?

Napište nám a my Vám poradíme!

Jméno:

E-mail:

Region:

Vzkaz:

3 + 9 = (antispamová ochrana)