VROOM - geniální vysavačová hadice

VROOM – pohodlný a rychlý úklid
 
Pro oblíbený doplněk centrálních vysavačů Husky a Duovac, box VROOM, jsou nově připraveny speciální držáky, díky kterým je tento pomocník ještě lépe po ruce. 

Box VROOM se již zabydlel v nabídce společnosti Newag a skvěle doplňuje sortiment centrálních vysavačů. S novými držáky je rozsah jeho použitelnosti ještě větší. 

VROOM - Vždy na dosah
Pomocí těchto speciálních držákům se box dá uchytit na stěnu nebo strop. Držáky jsou teleskopické s aretací, takže díky nim lze VROOM nasměrovat přesně podle potřeby uživatele. Držáky se uplatní například v garáži nebo dílně, úklid našeho automobilu tak nemůže být snadnější.

Ideální pro rychlý úklid  
Málokdo uklízí rád, proč tedy nenechat špinavou práci na VROOM systému, kterému stačí pouhé 3 vteřiny, aby si poradil s nepořádkem? V kuchyni si bleskově poradí s rozsypanou moukou, či rozbitou sklenicí, a pokud ho není zrovna zapotřebí, je skrytý v kuchyňské lince. Nikomu nepřekáží, totéž platí pro umístění například v šatní skříni v předsíni, kde je VROOM v pohotovosti, aby kdykoliv během několika vteřin zbavil podlahu suchých nečistot z bot. V koupelně si zase snadno poradí s rozsypaným pudrem či rozbitým flakónem. Prostě opravdu univerzální pomocník. 

Samozatahovací hadice
Dosah hadice je 7 metrů, což je v běžně velkém domě více než dostatečná hodnota. Po dokončení vysávání se hadice zasune zpět do boxu, nemusíme tedy řešit ani její úklid. VROOM je kompatibilní se všemi centrálními vysavači Husky nebo Duovac, takže můžeme využívat veškerých výhod těchto systémů. Především nesmírně vysoké účinnosti filtrů, snadné obsluhy a hlavně neuvěřitelné odolnosti korunované bezkonkurenční doživotní zárukou na sací jednotku.

Jediný na trhu s doživotní zárukou
Nejde o žádný planý slib, centální vysavače Husky a Duovac těží především z bytelné celokovové konstrukce, které se plastová těla konkurenčních vysavačů nemohou rovnat. Motory navíc využívají bypass technologii, tedy chlazení vzduchu z nezávislého okruhu. Ani při několikahodinovém chodu tedy nedochází k přehřátí jednotky a nehrozí její poškození. 

Účinný proti prachu 
Přitom si jednotka poradí s nečistotami o velikosti již od 0,1 mikronu s účinností 97,5%. Prach se při vysávání nevrací do místnosti a nevíří ještě nevysáté nečistoty, takže. Jako jedny z mála jednotek si navíc některé vysavače Husky poradí s mokrým vysáváním bez nutnosti přiřazení dalších externích zařízení.

Společnost Newag dodává a montuje centrální vysavače a shozy na prádlo prostřednictvím svých poboček v Praze, Brně a Hradci Králové. 
 
Vroom v garáži  Vroom v kuchyni  Vroom
 
 

Přejít k seznamu článků

Centrální vysavače s doživotní zárukou

Centrální vysavače s doživotní zárukou

Centrální vysavače pro velké domy,
vily, hotely a průmyslové provozy

Kvalitní shozy na prádlo

Větrání a rekuperace tepla

         

Kontakt

Newag Hradec Králové spol. s r.o.
Uhelná 1182/3a
Hradec Králové
500 03

Hotline:777 137 784
E-mail.:tomas.vojtech@newag.cz
Web.:www.newaghk.cz

Facebook Youtube

Nevíte jaký produkt si vybrat?

Napište nám a my Vám poradíme!

Jméno:

E-mail:

Region:

Vzkaz:

3 + 9 = (antispamová ochrana)