Aktuality

Akvizice značky CVS BEAM od Electroluxu

Akvizice značky CVS BEAM od Electroluxu

Dovolujeme si s potěšením oznámit, že společnost Nuera inc. , vlastník a výrobce centrálních vysavačů Husky a Duovac, získala dne 7.8.2018 do portfolia firem I společnost Beam Electrolux, a tím se stala  největším výrobcem centrálních vysavačů na světě! Níže přikládáme oficiální překlad dopisu od prezidenta společnosti Nuera Air.

Nuera Air, divize společnosti Nuera Inc., s potěšením oznamuje akvizici značky centrálních vysavačových systémů BEAM od Electroluxu.

Společnost Nuera Air vyrábí centrální vysavačové systémy Duovac a Husky, dvě značky celosvětově uznávané pro svou kvalitu výroby, výkon a trvanlivost již více než 50 let. Společnost Nuera Air vyrábí své výrobky ve svém výrobním závodě v Motrealu - Lavalu v Kanadě a distribuuje je po celém světě.

Společnost BEAM byla již více než 60 let uznávána jako celosvětová značka # 1. Její silná distribuční síť, známost značky a specializovaní zaměstnanci jsou velkým přínosem pro dokončení pokrytí trhu a produktového portfolia společnosti Nuera Air.

"Akvizice BEAM je odrazovým můstkem vývoje firmy Nuera Air, a to zejména pro budoucí strategii stát se světovým lídrem v oblasti centrálních vysavačových systémů. Spojením se značkou BEAM bude společnost Nuera Air schopna vytvářet nové kategorie kombinací portfolia obou značek. Společnosti Nuera Air a BEAM budou zaměřeny na uvedení nových produktů na trh, které lépe vyhoví potřebám spotřebitelů a povedou k nárůstu zájmu o centrální vysavačové systémy po celém světě "uvedl Frederick Paquette, prezident společnosti Nuera Air.

"Jsme nesmírně hrdí na to, že přivítáme klíčové a odborné zaměstnance týmu BEAM do rodiny Nuera Air. Tato nová organizace bude mít vedoucí znalosti a zkušenosti v oblasti centrálních vysavačových systémů a dovolí nám soustředit naše úsilí na zvýšení povědomí o výrobcích u našich spotřebitelů, jakož i na propagaci výhod centrálních vysavačových systémů v domácnosti, "dodal Frederick Paquette.

Narozeninová akce

K výročí 25 let firmy Newag v ČR jsme si pro Vás připravili agregát Husky Cyklon EVO v limitované edici 2018, ke kterému získáte nejen narozeninovou slevu 25%, ale také vysavačovou sadu Premium 9,1m. 

Akce platí do 15.9.2018 nebo do vyprodání zásob.

Změna adresy pobočky NEWAG Hradec Králové

Vážení, rádi bychom vás informovali o změně adresy naší pobočky, kterou OD 20. 6. 2016 najdete této adrese:
Uhelná 1182/3a / 500 03 / Hradec Králové

Hradecká pobočka v novém

Vážení zákazníci,

 

po dlouhých letech, kdy naše pobočka sídlila v areálu na Pražské ulici v Hradci Králové - Kuklenách, měníme sídlo naší firmy. Od 1.7.2016 nás nově najdete na adrese Uhelná 1182/3a, 500 03 Hradec Králové – Slezské předměstí. Věříme, že nové zázemí přispěje ke zkvalitnění služeb a bude přínosem pro všechny stávající zákazníky i zájemce o centrální vysavače HUSKY a DUOVAC. 

  

 

Váš tým zaměstnanců

NEWAG Hradec Králové

 

 

  

Směrnice o omezení spotřeby vysavačů

Vážení zákazníci,
                       
vzhledem k tomu, že se množí dotazy na novou směrnici EU, která od 1. září 2014 zakazuje výrobu a dovoz vysavačů se spotřebou větší než 1600W, dovolujeme si Vás informovat, že mimo jiné centrální vysavače, jsou z toho omezení vyjmuty. Přikládáme i výtah z této směrnice, která se vztahuje k této problematice (zde a zde). Případně je celá k dispozici na stránkách EU.

Věříme, že Vás tato informace uklidnila a zároveň pro Vás bude dalším důvodem pro pořízení silného centrálního vysavače Husky, nebo Duovac.

Tým Newag

Centrální vysavače s doživotní zárukou

Centrální vysavače s doživotní zárukou

Centrální vysavače pro velké domy,
vily, hotely a průmyslové provozy

Kvalitní shozy na prádlo

Větrání a rekuperace tepla

         

Kontakt

Newag Hradec Králové spol. s r.o.
Uhelná 1182/3a
Hradec Králové
500 03

Hotline:777 137 784
E-mail.:tomas.vojtech@newag.cz
Web.:www.newaghk.cz

Facebook Youtube

Nevíte jaký produkt si vybrat?

Napište nám a my Vám poradíme!

Jméno:

E-mail:

Region:

Vzkaz:

3 + 9 = (antispamová ochrana)